Search Autocomplete (8.x-1.3) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Search
th: ค้นหา

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Save
th: บันทึก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Search Keywords
th: คำค้นหา

en: Options
th: ตัวเลือก

en: All
th: ทั้งหมด

en: Warning
th: การเตือน

en: Save changes
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลง

en: author
th: ผู้เขียน

en: Alias
th: นามแฝง

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Clear all caches
th: ล้างแคชทั้งหมด

en: Name (raw)
th: ชื่อ (raw)
