Search Autocomplete (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Operations
be: Аперацыі

en: Enabled
be: Уключана

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Field
be: Поле

en: Save
be: Захаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: Path
be: Сцежка

en: Options
be: Налады

en: All
be: Усе

en: Fields
be: Палі

en: Warning
be: Увага

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Apply
be: Ужыць

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Alias
be: Аліас

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Clear all caches
be: Вычысціць увесь кэш
