Search Autocomplete (8.x-1.3) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Search
ps: لټون

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Path
ps: يونلور

en: Search Keywords
ps: آرويىونې پلټون

en: All
ps: ټول

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Save changes
ps: بدلونونه خوندي کول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: author
ps: ليكوال

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Alias
ps: پورنوم

en: Row
ps: کتار

en: - All -
ps: - ټول -
