Search Autocomplete (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: All
te: అన్నీ

en: Warning
te: హెచ్చరిక

en: Save changes
te: మార్పులను భద్రపరచు

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: - All -
te: - అన్ని -
