Search Autocomplete (8.x-1.3) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Options
ug: تاللاشلار

en: All
ug: ھەممە

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: Row
ug: قۇر

en: - All -
ug: ھەممىسى
