Search File Attachments (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: File
be: Файл

en: Search
be: Пошук

en: Category
be: Катэгорыя

en: Filename
be: Назва файла

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: Contact
be: Кантакт

en: Source
be: Крыніца

en: Caption
be: Загаловак

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
be: <strong>OR</strong> з загалоўных літар шукае па любым з двух тэрмінаў. Напрыклад, <strong>каты ЦІ сабакі</strong>.

en: You must include at least one positive keyword with 1 character or more. | You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
be[0]: Вы павінны ўключыць, па меншай меры, адно станоўчае ключавое слова з 1 сімвалам, ці больш.
be[1]: Вы павінны ўключыць, па меншай меры, адно станоўчае ключавое слова з колькасцю сімвалаў @count, ці больш.

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
be: У вашым пошуке вы выкарыстоўвалі занадта шмат AND/OR выразаў. Толькі першыя ўмовы @count былі ўключаны ў  гэты пошук.
