Search File Attachments (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: File
cy: Ffeil

en: Search
cy: Chwilio

en: Category
cy: Categori

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Keywords
cy: Geiriau allweddol

en: Contact
cy: Cyswllt

en: City
cy: Tref

en: File settings
cy: Gosodiadau ffeil

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
cy: Chwilio am un o'r ddau derm gyda priflythyren <strong>NEU</strong>.  Er enghraifft, <strong>cathod NEU cŵn</strong>.
