Search File Attachments (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: File
hy: Ֆայլ

en: Search
hy: Որոնել

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
hy: Ձեր որոնումը օգտագործել է շատ և / կամ արտահայտություններ: Միայն առաջին @count պայմաններն են ընդգրկված այս որոնմանը:
