Search File Attachments (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: File
nl: Bestand

en: Search
nl: Zoeken

en: Category
nl: Categorie

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: City
nl: Plaats

en: Source
nl: Bron

en: Caption
nl: Onderschrift

en: File settings
nl: Bestandsinstellingen

en: Country Code
nl: Landcode

en: Credits
nl: Medewerkerslijst

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
nl: Zoek op elk van de beide trefwoorden door het toevoegen van <strong>OR</strong> in hoofdletters. Bijvoorbeeld: <strong>hond OR kat</strong>.

en: You must include at least one positive keyword with 1 character or more. | You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
nl[0]: Gebruik minimaal één trefwoord met 1 of meer tekens.
nl[1]: Gebruik minimaal één trefwoord met @count of meer tekens.

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
nl: De zoekopdracht bevat te veel AND/OR-functies. Enkel de eerste @count woorden van de zoekopdracht zijn gebruikt.
