Search File Attachments (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Search
bo: འཚོལ

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Source
bo: ཁུངས

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
bo: ཆེ་བྲིས་OR སྤྱད་ནས་ཐ་སྙད་གཉིས་ནས་གང་རུང་ཞིག་འཚོལ་བ། དཔེར་ན། <strong>ཞི་མི་OR ཁྱི་</strong>ལྟ་བུ།

en: You must include at least one positive keyword with 1 character or more. | You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
bo[0]: ཁྱེད་ཀྱིས་ཡིག་འབྲུ་@count་དང་ཡང་ན་དེའི་ཡན་གྱི་གནད་ཚིག་ངེས་ཅན་ཞིག་ངེས་པར་དུ་འཇུག་དགོས།

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་འཚོལ་བཤེར་ནང་དུ་སྤྱོད་པའི་AND/OR ཡི་བརྗོད་ཚུལ་མང་དྲག་འདུག འཚོལ་བཤེར་འདིའི་ནང་དུ་མདུན་གྱི་ཐ་སྙད་@count་ཁོ་ན་འདུ་རྒྱུ་ཡིན།
