Search File Attachments (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: File
ca: Fitxer

en: Search
ca: Cerca

en: Category
ca: Categoria

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Contact
ca: Contacte

en: City
ca: Ciutat

en: Source
ca: Font

en: Caption
ca: Subtítol

en: File settings
ca: Paràmetres de fitxer

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Credits
ca: Crèdits

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
ca: Cerqueu per qualsevol dels dos termes amb <strong>OR</strong> en majúscules. Per exemple, <strong>gossos OR gats</strong>.

en: You must include at least one positive keyword with 1 character or more. | You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
ca[0]: Heu d'incloure almenys una paraula clau positiva amb 1 caràcter o més.
ca[1]: Heu d'incloure almenys una paraula clau positiva amb @count caràcters o més.

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
ca: La vostra cerca usa massa expressions AND/OR. Només els primers @count termes s'han inclòs en aquesta cerca.
