Search File Attachments (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: File
hi: फ़ाइल

en: Search
hi: खोज

en: Category
hi: वर्ग

en: Filename
hi: फ़ाइल का नाम

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Keywords
hi: संकेतशब्द

en: Contact
hi: संपर्क

en: Source
hi: स्रोत

en: Caption
hi: शीर्षक

en: File settings
hi: फ़ाइल सेटिंग्स

en: Copyright
hi: कॉपीराइट

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
hi: आपकी खोज में कई और/या अभिव्यक्ति का इस्तेमाल किया गया है. केवल पहली @count शब्द इस खोज में शामिल थे.
