Search File Attachments (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: File
hr: Datoteka

en: Search
hr: Pretraga

en: Category
hr: Kategorija

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Contact
hr: Kontakt

en: Source
hr: Izvor

en: File settings
hr: Postavke datoteke

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
hr: Unesite velikim slovima <strong>OR</strong> kako bi ste pretražili bilo koji od dva termina. Npr., <strong>mačke OR psi</strong>.

en: You must include at least one positive keyword with 1 character or more. | You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
hr[0]: Morate uključiti najmanje jednu pozitivnu ključnu riječ s 1 znakom ili više.
hr[1]: Morate uključiti najmanje jednu pozitivnu ključnu riječ s @count znaka ili više.
hr[2]: Morate uključiti najmanje jednu pozitivnu ključnu riječ s @count znakova ili više.

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
hr: Vaša pretraga je koristila previše AND/OR izrata. Samo prvih @count pojmova su uključeni u ovu pretragu.
