Search File Attachments (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: File
fa: فایل

en: Search
fa: جستجو

en: Category
fa: دسته

en: Filename
fa: نام فایل

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: Contact
fa: تماس

en: City
fa: شهر

en: Source
fa: منبع

en: Caption
fa: عنوان

en: File settings
fa: تنظیمات پرونده

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
fa: جستجوی برای هر دو کلمه با استفاده از <strong>OR</strong> به صورت حروف بزرگ. به طور مثال، <strong>گربه‌ها OR سگ‌ها</strong>.

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
fa: تعداد عبارت‌های AND/OR در جستجوی شما بیش از اندازه بود. تنها @count عبارت اول در جستجو لحاظ شدند.
