Search File Attachments (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: File
ro: Fișier

en: Search
ro: Căutare

en: Category
ro: Categorie

en: Filename
ro: Nume fișier

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Source
ro: Sursă

en: Caption
ro: Legendă

en: File settings
ro: Configurare fișiere

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
ro: Se caută după oricare din termeni folosind <strong>SAU</strong>. De exemplu, <strong>câini SAU pisici</strong>.

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
ro: Căutarea dumneavoastră a folosit prea multe expresii ȘI/SAU. Doar primii @count termeni au fost incluși în această căutare.
