Search File Attachments (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: File
az: Fayl

en: Search
az: Axtarış

en: Category
az: Kateqoriya

en: Filename
az: Fayl adı

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Keywords
az: Açar söz

en: Contact
az: Kontakt

en: Source
az: Mənbə

en: Caption
az: Başlıq

en: File settings
az: Fayl parametrləri

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
az: <strong>OR</strong> böyük hərfi olan iki termindən birini axtarın. Məsələn, <strong>pişiklər və ya itlər</strong>.
