Search File Attachments (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: File
bg: Файл

en: Search
bg: Търси

en: Category
bg: Категория

en: Filename
bg: Име на файла

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Contact
bg: Контакт

en: Source
bg: Източник

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
bg: Търсене за всяка от двете думи в големи букви <strong>OR</strong>. Например <strong>котки OR кучета</strong>.
