Search File Attachments (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: File
el: Αρχείο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Category
el: Κατηγορία

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: City
el: Πόλη

en: Source
el: Πηγή

en: Caption
el: Λεζάντα

en: File settings
el: Ρυθμίσεις αρχείου

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
el: Αναζήτηση για έναν από τους δύο όρους χρησιμοποιώντας το <strong>OR</strong> σε κεφαλαία. Για παράδειγμα, <strong>γάτες OR σκύλοι</strong>.

en: You must include at least one positive keyword with 1 character or more. | You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
el[0]: Πρέπει να εισάγετε τουλάχιστον μία σωστή λέξη-κλειδί με 1 ή περισσότερους χαρακτήρες.
el[1]: Πρέπει να εισάγετε τουλάχιστον μία σωστή λέξη-κλειδί με @count ή περισσότερους χαρακτήρες.

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
el: Η αναζήτησή σας χρησιμοποίησε υπερβολικά πολλές εκφράσεις AND/OR. Μόνο οι αρχικοί @count όροι συμπεριλήφθηκαν στην αναζήτηση.
