Search File Attachments (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: File
hu: Fájl

en: Search
hu: Keresés

en: Category
hu: Kategória

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: City
hu: Város

en: Source
hu: Forrás

en: Caption
hu: Képaláírás

en: File settings
hu: Fájl beállítások

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Country Code
hu: Országkód

en: Country Name
hu: Ország neve

en: Headline
hu: Címsor

en: Credits
hu: Akit még köszönet illet

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
hu: Ha két, vagy több keresett kifejezés közül elegendő, ha csak az egyik teljesül, akkor a kifejezések közé az <strong>OR</strong> nagybetűs kifejezést kell írni. Például <strong>kutyák OR macskák</strong>

en: You must include at least one positive keyword with 1 character or more. | You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
hu[0]: Legalább egy keresési kulcsszót meg kell adni, mely egy vagy egynél több karakterből áll.
hu[1]: Legalább egy keresési kulcsszót meg kell adni, mely @count vagy több karakterből áll.

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
hu: A keresés túl sok ÉS/VAGY kifejezést használ. Csak az első @count kifejezés került be a keresésbe.
