Search File Attachments (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: File
ja: ファイル

en: Search
ja: 検索

en: Category
ja: カテゴリー

en: Filename
ja: ファイル名

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Keywords
ja: キーワード

en: Contact
ja: コンタクト

en: City
ja: 市区町村

en: Source
ja: ソース

en: Caption
ja: キャプション

en: File settings
ja: ファイルの設定

en: Copyright
ja: 著作権

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
ja: 2つのキーワードのいずれかを検索するには、大文字の <strong>OR</strong> を使用してください。<br />例: <strong>動物園 OR 水族館</strong>

en: You must include at least one positive keyword with 1 character or more. | You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
ja[0]: @count 文字以上の長さの単語を少なくとも一つは含めてください。
ja[1]: @count 文字以上の長さの単語を少なくとも一つは含めてください。

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
ja: 検索に含まれる AND/OR が多すぎます。最初の @count 単語のみがこの検索に使用されました。
