Search File Attachments (8.x-1.1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: File
my: ဖိုင်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Source
my: ရင်းမြစ်
