Search File Attachments (8.x-1.1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: File
nn: Fil

en: Search
nn: Søk

en: Category
nn: Kategori

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: Contact
nn: Kontakt

en: City
nn: By

en: File settings
nn: Filinnstillingar
