Search File Attachments (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: File
sv: Fil

en: Search
sv: Sök

en: Category
sv: Kategori

en: Filename
sv: Filnamn

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: Contact
sv: Kontakt

en: City
sv: Stad

en: Source
sv: Källa

en: Caption
sv: Bildtext

en: File settings
sv: Inställningar för filer

en: Headline
sv: Rubrik

en: Credits
sv: Lista över medverkande

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
sv: Sök efter vilket som av de två angivna orden med hjälp av <strong>OR</strong> med stora bokstäver. Exempel: <strong>katter OR hundar</strong>.

en: You must include at least one positive keyword with 1 character or more. | You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
sv[0]: Du måste ha med minst ett positivt nyckelord med @count bokstäver eller mer.
sv[1]: Du måste ha med minst ett positivt nyckelord med @count bokstäver eller mer.

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
sv: Din sökning använde för många AND/OR-uttryck. Endast de första @count termerna togs med i denna sökning.
