Search File Attachments (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Content
te: సారము

en: File
te: ఫైల్

en: Search
te: వెతుకు

en: Category
te: వర్గం

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Keywords
te: కీపదాలు

en: Contact
te: సంప్రదించు

en: City
te: నగరం

en: Source
te: మూలం

en: Country Name
te: దేశం పేరు
