Search Logs (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Search
ar: بحث

en: Default
ar: الافتراضي

en: Page
ar: الصفحة

en: Count
ar: العدد

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›
