Search Logs (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Search
az: Axtarış

en: Default
az: Susmaya görə

en: Page
az: Səhifə

en: Count
az: Say

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
