Search Logs (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Search
cs: Hledat

en: Default
cs: Výchozí

en: Page
cs: Stránka

en: Count
cs: Počet

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »
