Search Logs (1.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: « First
ne: « पहिलो
