Search Logs (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Search
oc: Recercar

en: Default
oc: Per defaut

en: Page
oc: Pagina

en: Count
oc: Descompte

en: Items per page
oc: Elements per pagina
