Search Overrides (2.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Remove
ca: Elimina

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: Promoted
ca: Promogut

en: Created
ca: Creat

en: Exclude
ca: Exclou

en: Query
ca: Consulta

en: Promote
ca: Promou
