Search Overrides (2.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Remove
th: เอาออก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Add
th: เพิ่ม

en: View
th: ดู

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Exclude
th: ไม่รวม

en: Query
th: สอบถาม
