Search Overrides (2.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Remove
da: Fjern

en: Edit
da: Redigér

en: Search
da: Søg

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Add
da: Tilføj

en: View
da: Vis

en: Promoted
da: Forfremmet

en: Error
da: Fejl

en: Created
da: Oprettet

en: Exclude
da: Ekskludér

en: Query
da: Forespørgsel

en: Promote
da: Forfrem

en: Excluded
da: Ekskluderet
