Search Overrides (2.0.0-alpha2) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: Error
km: កំហុស

en: Created
km: បាន​បង្កើត
