Search Overrides (2.0.0-alpha3) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: List
id: Daftar

en: Remove
id: Hapus

en: Search
id: Pencarian

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: Add
id: Tambah

en: View
id: Lihat

en: Promoted
id: Dipromosikan

en: Error
id: Kesalahan

en: Created
id: Dibuat

en: Exclude
id: Kecualikan

en: Query
id: Kueri

en: Promote
id: Promosikan

en: Excluded
id: Pengecualian
