Search Overrides (2.0.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: List
lv: Saraksts

en: Remove
lv: Izņemt

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Error
lv: Kļūda

en: Created
lv: Izveidots

en: Exclude
lv: Neiekļaut

en: Query
lv: Vaicājums
