Search Overrides (2.0.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Remove
ps: لركول

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Settings
ps: امستنې

en: Add
ps: زیاتول

en: View
ps: ليد

en: Error
ps: تیروتنه

en: Query
ps: پوښتنه
