Search Overrides (2.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: List
ast: Llista

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: Add
ast: Amestar

en: View
ast: Vista

en: Error
ast: Fallu

en: Created
ast: Fechu
