Search Overrides (2.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: List
bs: Izlistaj

en: Remove
bs: Ukloni

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: View
bs: Pregled

en: Error
bs: Greška

en: Created
bs: Kreiran

en: Exclude
bs: Isključi

en: Query
bs: Upit
