Search Overrides (2.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: List
it: Elenco

en: Remove
it: Elimina

en: Edit
it: Modifica

en: Search
it: Cerca

en: Settings
it: Impostazioni

en: Save
it: Salva

en: Add
it: Aggiungi

en: View
it: Visualizza

en: Promoted
it: Promosso

en: Error
it: Errore

en: Created
it: Creato

en: Exclude
it: Escludi

en: Promote
it: Promozione

en: Excluded
it: Escluso
