Search Overrides (2.0.0-beta1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: List
mk: Листа

en: Remove
mk: Одстрани

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: Add
mk: Додај
