Search Overrides (2.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (36 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: List
nl: Lijst

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: View
nl: Weergeven

en: Promoted
nl: Aangeraden

en: Error
nl: Fout

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Promote
nl: Promoten

en: Excluded
nl: Uitgesloten

en: Search Path
nl: Zoekpad

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: Configuration was saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Add Override
nl: Overschrijving toevoegen

en: Test Override
nl: Overschrijving testen

en: Original Results
nl: Oorspronkelijke resultaten

en: Provides an interface to manually elevate or exclude nodes in results from Solr.
nl: Biedt een interface om handmatig nodes in de zoekresultaten van Solr te promoten of uit te sluiten.

en: Search override settings
nl: Search override-instellingen

en: Manage Search Overrides
nl: Zoekresultaat-overschrijvingen beheren

en: Configure Search override settings
nl: Search override-instellingen configureren

en: Create new Search overrides
nl: Nieuwe zoekresultaat-overschrijving aanmaken

en: Administer Search overrides
nl: Zoekresultaat-overschrijvingen beheren

en: Delete Search overrides
nl: Zoekresultaat-overschrijving verwijderen

en: Edit Search overrides
nl: Zoekresultaat-overschrijving bewerken

en: The search term or phrase whose results will be changed.
nl: De zoekterm of het trefwoord waarvoor de resultaten aangepast zullen worden.

en: Created the %label Search override.
nl: Zoekresultaat-overschrijving %label aangemaakt.

en: Saved the %label Search override.
nl: Zoekresultaat-overschrijving %label bewaard.

en: URL Parameter
nl: URL-parameter

en: Only match entire search strings
nl: Match enkel op de volledige zoekopdracht

en: Promotions and exclusions only get applied if they match a user's entire search string.
nl: Overrides worden enkel aangeraden of uitgesloten wanneer de volledige zoekopdracht overeenkomt.
