Search Overrides (2.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: List
oc: Listar

en: Remove
oc: Levar

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: Add
oc: Apondre

en: View
oc: Veire

en: Promoted
oc: Promolgut

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Exclude
oc: Exclure

en: Query
oc: Requèsta

en: Promote
oc: Promòure en pagina d'acuèlh

en: Excluded
oc: Exclús
