Search Overrides (2.0.0-beta1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: List
or: ତାଲିକା

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି
