Search Overrides (2.0.0-rc1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Remove
ru: Удалить

en: Add
ru: Добавить

en: Promoted
ru: На главной

en: Error
ru: Ошибка

en: Exclude
ru: Исключить

en: Query
ru: Запрос

en: Promote
ru: Продвигать

en: Excluded
ru: Исключено
