Search Overrides (2.0.0) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: List
az: Siyahı

en: Remove
az: Çıxart

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Error
az: Səhv

en: Created
az: Yaradıldı

en: Exclude
az: Xaricdir

en: Query
az: Sorğu
