Search Overrides (2.0.0) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: List
et: Nimekiri

en: Remove
et: Eemalda

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Promoted
et: Esile tõstetud

en: Error
et: Viga

en: Created
et: Loodud

en: Exclude
et: Jäta välja

en: Query
et: Päring

en: Excluded
et: Ei sisaldu
