Search Overrides (2.0.0) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: List
he: רשימה

en: Remove
he: הסרה

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוספה

en: View
he: צפיה

en: Promoted
he: מקודם

en: Error
he: שגיאה

en: Created
he: נוצר

en: Exclude
he: לא לכלול

en: Query
he: שאילתה
