Search Overrides (2.0.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Error
lt: Klaida

en: Created
lt: Sukurta

en: Exclude
lt: Išskirti

en: Query
lt: Užklausa
