Search Overrides (2.0.0) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: List
os: Номхыгъд

en: Remove
os: Схаф

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс

en: Add
os: Бафтау

en: View
os: Фенд
