Search Overrides (2.0.0) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: List
te: జాబితా

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Add
te: చేర్చు

en: View
te: చూడు

en: Error
te: సమస్య

en: Created
te: సృష్టితం
